به امید فردای بهتر صنعت ایران

رسالت ما ابتدا مشاورخوب بودن است

سپس یک فروشنده خوب بودن

تنها شتابدهنده ی سخت افزاری در ایران

تجربه یه روز کاملا عادی در آلینداس تجربه یه روز کاملا عادی در آلینداس تجربه یه روز کاملا عادی در آلینداس تجربه یه روز کاملا عادی در آلینداس تجربه یه روز کاملا عادی در آلینداس آموزش در آلینداس آموزشکده آلینداسی آموزشکده آلینداسی آموزشکده آلینداسی آموزشکده آلینداسی آموزشکده آلینداسی اعضای جوان و پر انرژی ما بروبچ آلینداسی بروبچ آلینداسی مهمونی و خوش گذرونی به سبک آلینداس مهمونی و خوش گذرونی به سبک آلینداس مهمونی و خوش گذرونی به سبک آلینداس

اعضای آلینداس

آموزشکده آلینداسی

مجید گودینی

مسئول فنی و فروش

مجید که مدرس ویدئوهای آموزشی سایت آلینداس و همین طور آکادمی آلینداس هست، دارای مدرک لیسانس کارشناسی برق- کنترل از دانشگاه پلی تکنیک تهران است. بزرگترین علاقه مندی وی آموزش دادن به دیگران مخصوصا در حوزه مورد علاقه اش، «اتوماسیون صنعتی» است. او در دوران فراغت خود به صورت حرفه ای خوشنویسی را دنبال می کند.

 آموزشکده آلینداسی

پیمان لطفی

مدیر داخلی

او بعد از تحصیل دوره لیسانس در رشته برق-قدرت دانشگاه علم و صنعت ، مدرک فوق لیسانس خود را در رشته MBA از دانشگاه مالک اشتر دریافت کرد. وی به حوزه های مدیریت، استراتژی و برنامه ریزی کسب و کارهای اینترنتی و بازاریابی علاقه دارد و اوقات فراغت خود را با مطالعه کتب مدیریتی، گشت و گذار در طبیعت و تماشای تلویزیون پر می کند.

آموزشکده آلینداسی

موسی خسروی مقدم

مسئول مالی

موسی تحصیلات خود را در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه تهران در دوره کارشناسی و در رشته MBA مالی در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی به پایان رسانده است. او اوقات فراغتش را با مطالعه کتاب های مدیریت مالی، حضور در شب شعرهای مختلف، فیلم دیدن در سینما و یا تماشای تلویزیون پر می کند. علاقه مندی های اصلی وی به عنوان مسوول مالی آلینداس بررسی بازارهای جهانی ارز، طلا و نفت و همچنین بازار بورس و سرمایه است. او جدا از مسائل گفته شده به طور کلی سابقه کسب مقام اول در انواع و اقسام مسابقات کشوری (قرائت قرآن، احکام، نویسندگی و ...) را دارد!

 آموزشکده آلینداسی

مهدی نادری

کارشناس ارشد فروش

مهدی ، برق الکترونیک خوانده و اغلب اوقات فراغتش را در حال مطالعه تازه های الکترونیک است. مهدی که در آلینداس به دلیل حافظه خوب و پشتکارش معروف است، نتایج اکثر مسابقات ورزشی را دنبال می کند و ورزش مورد علاقه اش هم فوتبال است (تیم مورد علاقه اش هم قرمز می پوشد ). او در آلینداس به «آچارفرانسه» معروف است.

آموزشکده آلینداسی

امیر محبعلی نژاد

نرم افزار

امیر که برنامه نویس و کارشناس نرم افزار سایت آلینداس است، اکثر اوقات در حال بررسی نرم افزارهای جدید و مطالعه اخبار حوزه فناوری اطلاعات، برنامه نویسی و ... در لپ تاپ یا گوشی هوشمندش مشاهده می شود. وی در اوقات فراغتش معمولا کد می زند و یا در حال سر و کله زدن با زبان کامپیوتر است!

 آموزشکده آلینداسی

امیر نیکنام شیراز

مسئول تولید محتوا

امیر در ساعات کاری همیشه در حال بررسی سایت های داخلی و خارجی برای جمع آوری مطلب و ترجمه مقالات برای بارگزاری روی سایت آلینداس است. او شبکه های اجتماعی آلینداس را هم مدیریت می کند و در ساعات فراغتش غالبا در حال مطالعه در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) و مباحث بازاریابی محتوا و دیجیتال و همچنین بازاریابی ایمیلی است.

آموزشکده آلینداسی

پارسا پیشگو

کارشناس فروش

پارسا تحصیلات کارشناسی و ارشدش را در رشته برق دانشگاه شهید رجایی به پایان رسانده است، پایان نامه اش در دوران تحصیل به عنوان پایان نامه برتر دانشگاهش انتخاب شده و مقالاتش در ژورنال های داخلی و خارجی به چاپ رسیده است و جزو استعدادهای درخشان در دوره لیسانس بوده است. او در آلینداس در بخش فروش و تهیه و ضبط ویدئوهای آموزشی فعالیت می کند و در خارج از آلینداس، استاد دانشگاه است.

 آموزشکده آلینداسی

مهدی مرادی

گرافیست

مهدی، لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار دارد. او علاقه زیادی به انیمیشن های دو بعدی ژاپنی از جمله «دراگون بال»، «ناروتو» و «وان پیس» دارد. یکی دیگر از علائق او ساخت انیمیشن دو بعدی و کارهای گرافیکی است. او در حال حاضر در حال یادگیری نقاشی دیجیتال و کانسپت آرت با قلم دیجیتال و طراحی با دست است. راستی او کمربند مشکی کیک بوکس هم دارد!

آموزشکده آلینداسی

مهدی بکایی

مسئول بازرگانی

مهدی فوق لیسانس برق- قدرت دانشگاه شاهد است و در این دوره به عنوان نفر برتر دانشگاه انتخاب شده است. او متناسب با مسوولیتی که دارد، علاقه مند به ایجاد ارتباط با شرکت ها و کمپانی های معتبر خارجی است.

 آموزشکده آلینداسی

امین خانی

مسئول بازاریابی

امین مسوول بازاریابی سایت آلینداس است و دائما در حال بررسی و پیدا کردن سایت ها و بازارهای مناسب اینترنتی برای معرفی کردن آلینداس به فضای مجازی کشور است. او همچنین حضور فعالی در نمایشگاه های صنعتی و مرتبط با صنعت کشور دارد. او لیسانس برق- کنترل است.

آموزشکده آلینداسی

مهدی گودینی

گرافیست ارشد

گرافیست ارشد سایت آلینداس در چند وبسایت اینترنتی و استارتاپ مختلف دیگر تحت عناوین مختلف از قبیل گرافیست، عکاس و ایده پرداز همکاری می کند. مهدی در امر آموزش هم فعالیت دارد و نرم افزارهای گرافیکی مختلف از قبیل Photoshop، Corel Draw و Illustrator را تدریس می کند. او علاوه بر موارد گفته شده یک گیمر حرفه ای هم هست.