چرا آلینداس

چرا آلینداس
1- آلینداس یک مرجع تخصصی نقد و فروش تجهیزات صنعتی است و یک فروشگاه همه چیز فروش نیست که این مساله به حرفه ای بودن این سایت کمک می کند.
2- فرآیند پیش از خرید فرآیند طراحی شده و کامل است که فرد می تواند به بررسی کاتالوگ ها، نقد و بررسی محصول، مقالات  و ویدئو های آموزشی دسترسی داشته و محصول خود را آگاهانه انتخاب کند.
3- امکان بهره گیری از پنل کاربری مجزا برای مشتریان اشخاص و فروشگاه ها و شرکت ها که بوسیله ی آن می توان سابقه خرید و جستجوی مشتری را بررسی کرد و محصولاتی متناسب با فیلد کاری و تخصص مشتری به او پیشنهاد کرد.
4- نداشتن محدودیت زمانی و مکانی برای سفارش مشتریان که برای مشتریان شهرستان ها نمود بیشتری دارد.
5- نداشتن محدودیت برای مراجعه تعداد زیاد مشتریان از لحاظ پاسخگویی فنی که یک مزیت نسبت به فروشگاه های سنتی است.
6- سرویس تحویل اکسپرس و بسیار سریع نسبت به رقبا که این سهولت دسترسی، اقبال مشتری به خرید از سایت و استفاده از محصولات شما را بیش تر می کند.
7- دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت بازرگانی است که باعث می شود مشتریان با فراغ بال بیشتر به خرید بپردازند و این خود سهم بازار بیشتری به شما اختصاص خواهد داد.

 


شنبه 29 آذر 1393 15:53 توسط آلینداس با موضوع مقالات آموزش های سایت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
gillianHi alindas, Good day! High quality Din-Rail power supplies with CE EMC LVD Rohs certificate. Free sample is available for your test. ^ - ^ Best regards 2016-11-3 ------------------------------------------ Gillian Shine Technology Limited Tel: 86-755-89335200 Fax: 86-755-84416990 www(dot)shine-technology(dot)com 11-year Shop on Alibaba: shine-technology(dot)en(dot)alibaba(dot)com پنجشنبه 13 آبان 1395 10:28
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy