ریتال | توضیح مختر و معرفی برخی تولیدات

ریتال | توضیح مختر و معرفی برخی تولیدات

از زمان شروع به کار ریتال، این شرکت همواره در تلاش برای تبدیل شدن به یکی از بهترین مرجع های تامین ‏کننده تابلو، توزیع قدرت، کنترل آب و هوا، زیرساخت‏های فناوری اطلاعات، نرم ‏افزار و خدمات پشتیبانی بوده و تا امروز این شرکت به بهترین مرجع در این زمینه تبدیل شده است. شعار ریتال نیز بر همین موضوع اشاره دارد:
Rittal – The System.
Faster – better – worldwide.مختصری راجع به تابلوهای ضد انفجار ریتال:
تابلوهای ضد انفجار (EX) ریتال در مناطق دارای خطر انفجار و آتش سوزی استفاده می شود. ویژگی بسیار مهم تابلوهای ضد انفجار مقاومت آن ها در برابر شرایط سخت و نامناسب محیطی می باشد. تابلوهای EX شرکت ریتال دارای استاندارد ATEX بوده و قابل استفاده در Zone22، Zone21، Zone2، Zone1 می باشند. درجه حفاظتی تابلوهای ریتال IP56 و IP66 و قابل استفاده در دمای 20- تا 80+ درجه سانتیگراد می باشد.

 


مختصری راجع به تابلوهای ایستاده شرکت ریتال:
تابلوهای ایستاده ریتال که با نام TS8 شناخته می شوند، از نظر کارایی و کیفیت راه حلی کامل و مقرون به صرفه ارائه می کنند. فرآیند ساخت تابلوهای ریتال بسیار پیشرفته بوده و برروی سطح آن از پوشش ضد خوردگی و رنگ پودری استفاده می شود. این تابلوها قابلیت گسترش از 4 طرف را داشته و دارای متعلقات زیادی برای نصب می باشد. تابلوهای TS8 ریتال در دو نوع رنگ شده و استینلس استیل موجود بوده و در ابعاد مختلف با درجه حفاظتی IP55 مطابق با استانداردهای bureau، lioyds، vde، tuv، csa، ul می باشد.
 


شنبه 6 دی 1393 16:09 توسط آلینداس در دسته ی تابلو و تجهیزات جانبی با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy