ریتال | معرفی کامل محصولات

ریتال | معرفی کامل محصولات

محصولات شرکت ریتال به شش دسته کلی زیر تقسیم می شوند:
• انواع تابلوهای صنعتی ریتال شامل تابلوهای کوچک که به عنوان جعبه ترمینال و تقسیم شناخته می شوند، تابلوهای ایستاده برای استفاده در توزیع فشار ضعیف و کنترل، تابلوهای کامپیوتر صنعتی، فرمان و تابلوهای خاص مانند تابلوهای ضد انفجار Ex و EMC ریتال.


• تابلوهای مخصوص ریتال جهت استفاده در سیستم های اتوماسیون، کنترل، الکترونیکی، مخابراتی و انواع رک ها به منظور نصب بردهای الکترونیکی


• سیستم های تهویه تابلوهای برق ریتال که شامل انواع کولرها، فن و فیلتر، هیتر و مبدل های گرمایی برای همه شرایط آب و هوایی می باشد.
• سیستم توزیع قدرت ریتال شامل انواع باس بار (شین)، مقره، فیوز و تمامی تجهیزات قابل نصب بر روی باس بارها مطابق استاندارد IEC


• تابلوها و رک هایی که در سیستم های ارتباطی، دیتا و شبکه های کامپیوتری استفاده شده و به منظور نصب تجهیزات شبکه مانند سرور، سوئیچ و ... به کار می رود.


• تابلوهایی که قابل نصب و استفاده در فضای آزاد و مناسب برای نصب تجهیزات مخابراتی است.


مهمترین ویژگی و مشخصه تابلوهای شرکت ریتال ارائه راه حل های مناسب برای استفاده در تمامی کاربردهای مختلف صنعتی با قیمتی مقرون به صرفه می باشد. شرکت ریتال در تلاش برای برآورده کردن تمامی نیازهای مشتریان در استفاده از تابلوها و همه متعلقات آن می باشد. ویژگی هایی مانند تنوع در ابعاد، انتخاب جنس تابلو متناسب با کاربرد و شرایط محیطی و طیف گسترده ای از متعلقات تابلو باعث شده است که شرکت ریتال به عنوان تامین کننده اصلی تمامی تجهیزات تابلویی مورد نیاز سازندگان شناخته شود.


سه شنبه 30 دی 1393 11:22 توسط آلینداس در دسته ی تابلو و تجهیزات جانبی با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy