کمپانی امرن برنده جایزه بزرگ «بهبود کیفیت محصولات»

کمپانی امرن برنده جایزه بزرگ «بهبود کیفیت محصولات»
کمــپانی امرن (واقع در شـهر کیوتو ژاپن، با ریاســت یوشیهیتو یامادا) به عنوان بــرنده جایزه بــزرگ «بهبود کیفیت محصولات» در سال 2014 انتــخاب شد. ایـــن انتخاب توسط بورس اوراق بهادار توکیو (Tokyo stock exchange) صورت گرفت.

برنامه انتخاب برنده جایزه بهبود کیفیت محصولات از سال 2012 به منظور گسترش و ترویج مدیریت با هدف بهبود کیفیت و ارزش های مطلوب مدیریتی توسط بورس اوراق بهادار توکیو آغاز شده است. فرآیند این انتخاب به این شکل است که بورس اوراق بهادار توکیو هر ساله لیستی اولیه از کمپانی هایی که به صورت های مختلف در رونق بورس اوراق بهادار توکیو (TSE) نقش دارند و معیارهای این بورس از قبیل بهبود و افزایش ارزش کمپانی با در نظر گرفتن هزینه و نگرانی های سرمایه گذار را راعیت می کنند، تهیه می کند.

در سال 2014 حدود 3400 کمپانی در این لیست اولیه حضور داشتند که در نهایت جایزه بزرگ به کمپانی امرن رسید.

شنبه 4 بهمن 1393 16:02 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy