کنتاکتور ستاره مثلث

کنتاکتور ستاره مثلث

قبل از معرفی کامل کنتاکتور های ستاره مثلث و دیگر موضوعات مرتبط با آن، لازم است معایب تابلوهای ستاره مثلث که هم اکنون برای راه اندازی موتورهای سه فاز استفاده می شود، گفته شود.
معایب تابلوی ستاره مثلث:
ابعاد این تابلوها در حد 5/2 در 5/1 متر می باشد که دارای هزینه بالایی برای ساخت است.
در داخل تابلوی ستاره مثلث تعداد زیادی قطعات صنعتی وجود دارد که مستلزم اتصال درست آن ها توسط یک متخصص می باشد. این قطعات شامل کنتاکتور، تایمر، بی‌متال، کنترل فاز و دیگر قطعات است.
معرفی کنتاکتور ستاره مثلث:
این کنتاکتورها ابعادی در حدود 6، 15 و 20 سانتی‌متر دارند که به صورت یکجا کار کنتاکتورها، مدارهای فرمان و قدرت، بی‌متال، کنترل فاز، تایمر و دیگر قطعات را در فضای محدود انجام می‌دهد. دستگاه دارای 3 ورودی است که سه فاز شبکه را به آن متصل می کنند و یک فرد عادی نیز با نقشه می تواند آن را نصب کند.

مزایای استفاده از کنتاکتورهای ستاره مثلث:
این کنتاکتورها دارای سرعت قطع و وصل زیاد و استهلاک کم است و از نظر حفاظتی، ایمنی بهتری دارد. بوبین آن 01/0 حالت قبلی مصرف می کند. هنگام قطع برق مدار مصرف کننده نیز قطع شده و بنابراین بعد از وصل مجدد، دستگاه در حالت ستاره است و این خود مزیتی مهم محسوب می‌شود. همچنین فضای اشغال شده توسط این کنتاکتور در حدود یک تایمر بوده و بازدهی بیشتری دارد.


شنبه 4 بهمن 1393 16:39 توسط آلینداس در دسته ی کنتاکتور با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
عراقیانsalam, تشکر از شما برای اطلاعات مفید. ما برای متور برج خنک کننده به این کنتاکتور نیازمندیم. کطفا راهنمایی بفرمایید جواد عراقیان شرکت پارس نیکو 02128162000 09365658704 چهارشنبه 27 تیر 1397 8:58
علی بهروزیانبا سلام متاسفانه در سایت هیچ اطلاعاتی از قیمت و نحوه دسترسی به کنتاکتورهای ستاره مثلث اعلام نشده و اینکه حداکثر ظرفیت این کنتاکتورها برای راه اندازی موتورهای با چه توانی میباشد .با تشکرجمعه 8 دی 1396 1:15
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy