مختصری راجع به انواع لودسل ها

مختصری راجع به انواع لودسل ها

لودسل های خمشی یک طرفه: این لودسل ها که معمولا از جنس استیل زنگ نزن و با دقت بالا می باشند، برای استفاده در بازوها, ماشین های بسته بندی و ماشین های تولید مواد غذائی و شیمیایی مناسب می باشد.
این لودسل در برابر نفوذ آب، گاز و مواد شیمیایی دیگر محافظت شده است و برای استفاده در محیط های خاص مناسب می باشد.

لودسل های خمشی دو طرفه: این لودسل ها از جنس فولاد ضدزنگ با پوشش نیکل بوده و معمولا برای توزین تانک ها، سیلوها و باسکول های بزرگ استفاده می شود.

لودسل های فشاری: این لودسل ها دارای دقت بالا و عملکرد خوب بوده و مناسب برای استفاده در ترازوها، سیلوها، ماشین آلات و لیفتراک ها می باشد.

لودسل های فشاری-کششی (تیپ S): کاربرد این لودسل ها در جرثقیل های توزین دار و وسایل توزین دقیق می باشد. این لودسل ها معمولا برای ظرفیت های 50 تا 5000 کیلوگرم ساخته شده و دارای درجه حفاظتی IP68 است.

لودسل های تک پایه: این لودسل از نوع تک پایه Single Point و از جنس آلیاژ آلومینیوم است. کاربرد آن ها در ماشین‌های بسته‌بندی بوده و دارای کلاس دقتی C3 می باشد.


شنبه 4 بهمن 1393 17:10 توسط آلینداس در دسته ی لودسل با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
جمالیسایت بسیار فوق العاده ای دارید هم آموزش داره و هم میتونیم خرید کنیم البته اگر تعداد محصولات رو افزایش بدهید بهتر هم می شود صمیمانه ازتون تشکر میکنم جمالی هستم فعال در صنعت اتوماسیون شنبه 7 بهمن 1396 14:02
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy