سیستم های خنک کننده شرکت ریتال

سیستم های خنک کننده شرکت ریتال


سیستم های خنک کننده ریتال با استفاده از هوای خنک:

سیستم های خنک کن شرکت ریتال در دو مدل خنک کن با هوا و خنک کن با استفاده از آب سرد (Chilled Water) تولید می شوند. مدل های خنک کن با هوا خود نیز به دو دسته سقفی و دیواری عرضه شده که دارای توان های 300 تا 4000 وات می باشد. این کولرها به صورت یک تکه و دارای کمپرسور بوده، رطوبت و دمای داخل رک را مستقلا کنترل می نماید. رطوبت جذب شده از طریق لوله به خارج رک هدایت و توسط تبخیر کننده داخل کولر تبخیر می شوند. این کولرها از تکنولوژی Rinano استفاده می نمایند که نیازی به استفاده از فیلتر ندارند. تنها محدودیت این کولرها ظرفیت آن ها است که تا 4 KW می باشند.
کولرهای صنعتی دیواری:
همه کولرهای دیواری ریتال انعطاف پذیری مناسبی برای نصب دارند. به نحوی که می توانند روی دیواره جانبی و یا درب رک در سه وضعیت، کاملا بیرون تابلو، کاملا داخل تابلو و همچنین بین جداره تابلو نصب شوند. این ویژگی موجب انتخاب بهترین شیوه نصب با توجه به میزان فضای موجود در داخل تابلو، می گردد. کولرهای دیواری ریتال با توان مفید خنک کنندگی از 300 W تا 4000 W عرضه می گردند.
دقت شود حتما رک باید دارای IP55 باشد و ارتباط هوایی بین داخل و خارج رک وجود نداشته باشد.


کولرهای صنعتی سقفی:
به لحاظ طراحی هوشمندانه و همه جانبه، کولرها به راحتی جابه جا و سرویس می شوند. شبکه محافظ کرکره ای قابل جابه جا، دسترسی به تمام قطعات و اجزا کولر در قسمت بیرونی را فراهم می آورد. مدار کنترل میکرو کنترلری و همچنین مدار قدرت برای محافظت در برابر گرد و غبار و رطوبت، در داخل محفظه جداگانه ای قرار داده شده اند.
کولرهای صنعتی سقفی در دو مدل با کنترل ترموستات و میکرو کنترلری و در توان های 500 W الی 4000 W قابل تهیه می باشند.


یکشنبه 5 بهمن 1393 14:45 توسط آلینداس در دسته ی تابلو و تجهیزات جانبی با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy