تئوری عملکرد سنسورهای مجاورتی القایی | بخش چهارم

تئوری عملکرد سنسورهای مجاورتی القایی | بخش چهارم

در این بخش نگاهی به سنسورهای مجاورتی القایی خانواده 3RG4 و 3RG04 شرکت زیمنس می اندازیم. 3RG4 به اولین بخش از شماره سریال که برای شناسایی اینگونه سنسورها می باشد، اشاره دارد.


سنسورهای القایی در ده دسته بندی در دسترس هستند. هر دسته ای در ادامه به صورت خلاصه معرفی خواهد شد.

راهنمای انتخاب سنسورهای القایی مجاورتی که در ادامه آمده است کمک می کند تا سنسور مناسب برای کاربرد مورد نظر انتخاب شود. ستون اول اشاره به شعاع قسمت جلوی سنسور دارد. ستون دوم اشاره به جنس بدنه سنسور دارد که در آن SST  مخفف Stainless Steel است.

در برخی از کاربردها نیاز به ولتاژ بالاتر و یا فرکانس سوییچ بالاتر نسبت به سنسورهای عادی می باشد. این دسته از سنسورهای القایی ناحیه عملکرد بالاتر و خروجی بیشتر تا 300 میلی آمپر را تامین می کند. این سنسورها به صورت دو سیم و سه سیم هم به صورت NO و NC وجود دارد. همچنین این سنسورها در اشکال استوانه ای و مکعبی وجود دارند.


دوشنبه 25 اسفند 1393 10:44 توسط آلینداس در دسته ی سنسور القایی با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy