ترموستات | کاربردها

ترموستات | کاربردها


ترموستات
ها تجهیزات کنترلی می باشند که کاربردهای فراوانی در زمینه های مختلفی دارند. امروزه با پیشرفت علم و پر اهمیت شدن انرژی، استفاده از ترموستات های هوشمند از نوین ترین ایده ها است. ترموستات هایی که در ساختمان های هوشمند نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این ترموستات ها بسیار حرفه ای هستند به طوری که حتی دمای کف پای ساکنان اتاق ها در ابتدای صبح را نیز درنظر دارند. این ترموستات ها دمای اتاق را با توجه به دمای بدن افراد تنظیم می کنند.
از انواع ترموستات ها می توان به ترموستات های اتاقی دیجیتال اشاره نمود. این ترموستات ها را می توان به 3 دسته ترموستات های پایه ای، ترموستات های زمان دار و ترموستات های دارای صفحه نمایش تقسیم بندی نمود. ترموستات های پایه ای دارای امکاناتی از قبیل تنظیم سرعت فن کوئل به صورت دستی یا اتوماتیک در دو حالت گرمایشی و سرمایشی می باشد. ترموستات های زمان دار دارای قابلیت های زیادی می باشند که مهمترین آنها امکان زمان بندی 7 روزه برای عملکرد های مختلف است.
به صورت کلی می توان برای ترموستات های اتاقی ویژگی هایی را قائل شد. به عنوان مثال ترموستات های اتاقی دارای 3دور فن کند، متوسط و تند می باشد همچنین این ترموستات ها دارای تنظیم روال ضد یخ زدگی می باشند.


سه شنبه 18 فروردین 1394 7:23 توسط آلینداس در دسته ی کنترل کننده و نمایشگر دماو پروسه با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy