معرفی تایمر Omron

معرفی تایمر Omron
کمپانی امرن با بیش از 75 سال سابقه در زمینه تولید تایمر، پرفروش ترین نوع تایمرهای موجود در بازار ایران را تولید می کند. تایمرهای اُمرن قابلیت نصب بر روی ریل و تابلو را دارا هستند.
تایمر یک قطعه کنترلی است که یک سیگنال ورودی دریافت نموده و پس از گذشتن یک زمان تاخیر (که از پیش تعیین شده است)، یک سیگنال خروجی ارائه می دهد. از تایمر در فرآیندهای متنوعی در ماشین ها و نیز خطوط تولید استفاده می شود. به عنوان مثال تعیین زمان پرس در یک دستگاه پرس و یا زمان تکان دادن در یک مخلوط کن از جمله ی این کاربردها می باشد.
در این مقاله قصد داریم تایمر مولتی رنج امرن را معرفی کنیم:
مدل: Omron H3CR
H3CR Omron Timer
تایمر مولتی رنج و مولتی ولت امرن
نوع تایمر: Analog Solid State Timer
تاخیر در قطع و وصل
در دو مدل 8 پایه و 11 پایه
100 تا 240 ولتAC و 100 تا 125 ولت DC
24 تا 48 ولت AC و 12 تا 48 ولت DC

توضیح مهم : تایمر امرن در حال حاضر در کارخانه OMRON چین تولید شده و درواقع تایمر اصل امرن OMRON مونتاژ چین است ( تحت لیسانس و با قطعات داخلی ژاپن ). بنابر این کلیه تایمرهایی که ریمارک شده و به نام تایمر امرون OMRON اصل ژاپن در بازار به فروش می رسد تقلبی و فاقد گارانتی و پشتیبانی شرکت بوده و درصورت مشاهده با عوامل فروش اینگونه تایمرهای تقلبی امرن OMRON برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

سه شنبه 25 فروردین 1394 15:25 توسط آلینداس در دسته ی تایمر با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
سامانسلام من میتوانم بااین نوع تایمر یک موتور چپ وراست را راه اندازی کنم اگر خروجی 12 باشد بهتر اگر نباشد همان 220را معرفی کنید لطفا این نوع تایمر مورد نیاز را معرفی کنید تا خریداری کنم ممنون چهارشنبه 20 بهمن 1395 19:44
سامانسلام آیا تایمر 220 ولت 11 پایه با 24 ولت 11 پایه از نظر سیم کشی ونصب تفاوت دارد اگر دارد نقشه 24 ولت را در صورت ممکن بفرستیدسه شنبه 30 آذر 1395 19:25
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy