سامانه های آشکارسازی و اطفاء حریق Sperosens

سامانه های آشکارسازی و اطفاء حریق Sperosens
گروه محصولات سامانه های آشکارسازی و اطفاء حریق شرکت Sperosens در سبد محصولات این شرکت با سرعت بیشتری نسبت به دیگر محصولات در حال رشد است. Sperosens راه حل های کاملی را از مرحله طراحی گرفته تا ساخت، نصب، راه اندازی و نگهداری و تعمیر در زمینه سامانه های آشکارسازی و اطفاء حریق به کاربران ارائه می کند.
گروه محصولات اطفاء این شرکت دربرگیرنده سامانه پاشش است که یک سامانه پاشش آب غیرالکتریکی برای به کارگیری در 


 نواحی بزرگ درگیر با آتش است. این سامانه در صورتی که آب اطفاء و فشار کافی وجود نداشته باشد و این راه حل پاسخگوی نیازهای مشتری بوده و متناسب با بودجه او باشد ارائه می شود. راه حل مذکور بر اساس استانداردهای NFPA16 طراحی شده است. سامانه CAFS1، که یک سامانه کف از پیش مخلوط شده است، برای حفاظت در برابر آتش در نواحی کوچک تر و در مواردی که آب کافی برای اطفاء وجود نداشته باشد ارائه می شود. سامانه اطفاء آتش شامل یک مخزن استوانه ای دارای فشار ثابت است که با مخلوط کف AFFF پر شده و فشار آن از طریق نیتروژن تامین می شود. حسگر شعله، اسکنر IR، حسگرهای دما و پنل کنترل الکترونیکی دیگر بخش های این سامانه هستند.


سامانه اطفاء حریق القایی نیز برای پاسخگویی به نیازهای متنوع در خصوص شرایط محیطی و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای سامانه اطفاء از سوی Sperosens ارائه می شود.
به نقل از ماهنامه صنعت هوشمند- سال 18- شماره 1 و 2

چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 15:46 توسط آلینداس در دسته ی اتوماسیون با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy