Junction Box

Junction Box
سنسورها یکی از قطعات مهم در اتوماسیون و به صورت کلی در صنعت هستند. سنسورها انواع مختلفی دارند که به عنوان نمونه می توان به سنسور حضور، سنسور دما، سنسور وزن و ... اشاره نمود.
سنسور وزن یا لودسل به منظور اندازه گیری وزن به کار می رود. لودسل ها انواع مختلفی دارند (مطلب انواع لودسل ها را دوباره بخوانید) که هر یک برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. بر این اساس در صورتی که باری بر روی لودسل قرار گیرد، لودسل وزن را بر روی نمایشگر نمایش می دهد

در برخی موارد لازم است برای اندازه گیری وزن جسم مورد نظر بجای یک لودسل از چندین لودسل استفاده کنیم. به عنوان مثال وقتی قصد اندازه گیری وزن درون یک مخزن را داریم، نیاز است از 4 لودسل استفاده کنیم، به این ترتیب که هر لودسل را زیر یک پایه مخزن قرار دهیم


در این شرایط می بایست از Junction box استفاده کرد.


خروجی تمام لودسلها به Junction box می رود و با هم جمع می شوند و در نهایت خروجی Junction box به نمایشگر منتقل می شود.


Junction box ها انواع مختلفی دارند و در تعداد لودسل هایی که پشتیبانی می کنند تفاوت دارند. به عنوان مثال Junction box شرکت Esit قابلیت پشتیبانی تا 10 لودسل را دارد.


در دیگر مواردی که از Junction box استفاده می شود، استفاده در محیط های خطرناک است. در این موارد از Junction box به منظور انتقال سیگنال به محیطی دیگر استفاده می شود.

دوشنبه 11 خرداد 1394 10:21 توسط آلینداس در دسته ی توزین با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy