BENDER عیب یاب زمین دیجیتالی جدیدش را معرفی کرد

BENDER عیب یاب زمین دیجیتالی جدیدش را معرفی کرد

Iso 685 جدیدترین نسل دستگاه های عیب یاب برای سیستم های AC/DC زیرزمینی است. در iso 685 مهارت و تجربه های برند BENDER در زمینه سیستم های زیرزمینی همه در یک دستگاه جمع شده است که روی تقریبا تمام سیستم ها کار می کند، نصب ساده و تنظیمات پیش فرض کارآمدی دارد.
Iso 685 به سیستم هایی تا 690VAC/ 1000 VDC متصل می شوند و با سیستم های (VFD/ASD) هم سازگار است. کوپلرهای ولتاژ انتخابی دامنه ولتاژ را افزایش می دهند. در حین راه اندازی اولیه با تنظیمات پیش فرضی مواجه می شوید که با انتخاب آن ها می توانید دقیقا از دستگاه متناسب با کاربردی که نیاز دارید استفاده کنید. قابلیت ایزوگراف موجود در دستگاه به کاربر این امکان را می دهد که مقاومت سیستم عایق را در طول زمان رصد کند، بدون آن که نیاز به نرم افزار خاصی داشته باشد.
در این دستگاه خروجی های هشداردهنده مختلفی تعبیه شده است که شامل خروجی های آنالوگ، زنگ قابل شنیدن و گزینه های ارتباط از راه دور است.

چهارشنبه 1 مهر 1394 9:32 توسط آلینداس در دسته ی اتوماسیون با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy