نمایشگر وزن

نمایشگر وزن

نمایشگر وزن دیجیتالی که عموما «نمایشگر وزن» هم نامیده می شود، یک سیستم از نمایش و ثبت است که در آن همه ارزش ها و داده ها به صورت دیجیتالی و یا به شکل اعداد نمایش داده می شوند. در سیستم نمایش و ثبت دیجیتالی، هیچ درجه بندی ای وجود نخواهد داشت. کنفرانس ملی توزین و اندازه گیری آمریکا (NWCM) این نوع وسیله ها را با نام «عناصر نمایشگر» در مدارک و گواهی نامه هایش می آورد.
کنفرانس ملی توزین و اندازه گیری آمریکا، نمایشگر وزن دیجیتالی ر به عنوان یک برنامه ارزیابی انطباق تائید شده (VCAP) دسته بندی کرده است. این برنامه برای بررسی و ارزیابی انطباق انواع این دستگاه ها با الزامات محیط زیستی تدوین شده است.
در طول سال ها، نمایشگر وزن دیجیتالی هوشمندتر و پیچیده تر از ترازوهای معمولی شدند و به طور کل می توان گفت سیستم توزین هوشمندتر و پیچیده تر شده است. دستگاه های توزین جدید قابلیت اتصال و کار با دستگاه های جانبی از قبیل لودسل، پرینتر و حتی رایانه از طریق کابل های مختلف را دارند.

مشاهده و خرید نمایشگرهای وزن سایت آلینداس


یکشنبه 10 آبان 1394 11:18 توسط آلینداس در دسته ی نمایشگر و کنترلر وزن با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy