نمایشگر وزن | عملکرد

نمایشگر وزن | عملکرد

همان طور که از عنوان این قطعه مشخص است ، نمایشگر وزن (Weight indicator) یا به عبارت دیگر نمایشگر لودسل ، ابزاری جهت نمایش مقدار وزن اندازه گیری شده می باشد. همواره در صنعت از قطعات اندازه گیر پارامترهای مختلف، استفاده می شود. یکی از این پارامترهای مهم، اندازه گیری وزن یک قطعه تولید شده می باشد که این عمل با استفاده از قطعه ای به نام لودسل انجام می شود. گاهی وزن یک قطعه برای ما با اهمیت می شود. بنابراین می توان با استفاده از یک سیستم توزین یک برنامه طراحی کرده تا در صورت کمتر یا بیشتر شدن وزن از مقدار مورد تایید، آنگاه PLC دستوراتی را به سایر قطعات موجود در این سیستم توزین اعمال کند. حال زمانی را در نظر بگیرید که می خواهیم خود ما نیز از وزن قطعه تولید شده با خبر شویم. در این زمان است که یک نمایشگر وزن به لودسل مورد نظر متصل کرده و مقدار وزن به صورت عقربه ای یا دیجیتالی نمایش داده می شود.
با معرفی این قطعه مهم صنعتی در مقاله قبلی آشنا شده ایم. در مقاله بعدی در آلینداس می خواهیم برندهای معتبر عرضه کننده نمایشگر وزن را به شما معرفی کنیم. این برندها در بخش محصولات فروشگاه آلینداس موجود می باشد. با مراجعه به این بخش می توانید از مدل های متنوع و مختلف نمایشگر وزن آشنا شوید.مطالعه مطالب مرتبط:
نمایشگر وزن

دوشنبه 25 آبان 1394 13:42 توسط آلینداس در دسته ی نمایشگر و کنترلر وزن با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy