ریتال جایزه بهترین محصولات سال را برای واحدهای خنک کننده جدیدش دریافت کرد

ریتال جایزه بهترین محصولات سال را برای واحدهای خنک کننده جدیدش دریافت کرد

کمپانی ریتال بزرگترین تولیدکننده تابلو برق و تولیدکننده پیشرو جهانی در زمینه تجهیزات مدیریت دمای دمای الکتریکی و الکترونیکی و تجهیزات IT، جایزه بهترین محصولات سال 2015 را از مجله Processing دریافت کرد. ریتال این جایزه را به خاطر تولید سری واحدهای خنک کننده Blue e+ تابلو برق ها دریافت کرد که این دسته محصولات نسبت به واحدهای خنک کننده سنتی تا 75 درصد بیشتر ذخیره انرژی دارند.جایزه بهترین محصولات سال هر ساله محصولات، فناوری ها و خدماتی را زیر نظر می گیرد که سهم قابل توجهی در تاثیرگذاری بر صنایع فرآیند در طول سال گذشته داشته اند و از آن ها انتظار می رود که این تاثیرگذاری در بازار را طی سال آینده هم ادامه بدهند.
مجله Processing امسال از 11 تامین کننده تجهیزات و ابزار در صنایع مختلف فرآیند تقدیر به عمل آورد. مدیر تولید و کنترل اقلیم ریتال، اریک کورزین در این زمینه می گوید: «کلید اصلی در ابداع روش خنک کنندگی Blue e+ ، ذخیره انرژی توسط خنک کننده های غیرفعال است. این فرآیند دوگانه یک دستگاه کمپرسور خنک کننده را با یک لوله حرارتی با هدف کنترل پیشگامانه تغییرات آب و هوا ترکیب می کند. در واقع ما تنها کمپانی ای در صنعت هستیم که از این تکنولوژی برای محافظت از دستگاه های الکترونیکی در مقابل داغ شدن همراه با کاهش هزینه استفاده می کنیم.»با کاهش مصرف انرژی، واحدهای Blue e+ به تولیدکنندگان و دیتاسنترها در زمینه IT و بازارهای صنعتی در کنترل بهتر هزینه های جاری و عملیاتی و کاهش هزینه های کلی کمک می کنند. علاوه بر کارایی استثنایی، این واحدها دارای قابلیت های ویژه ای از قبیل عمر بالای قطعات، انعطاف پذیری و سهولت استفاده هستند.به عنوان کمپانی ای که همواره بر روی فرآیندهای مهندسی تمرکز ویژه ای داشته است، ریتال همواره در تولید تابلو برق های الکتریکی و تجهیزات جانبی آن ها ابتکار و نوآوری را مد نظر داشته است.
منبع: یاهو

مطالعه مطالب مرتبط:
معرفی برند ریتال
رک های شبکه و سرور IT ریتال
ریتال | معرفی کامل محصولات

چهارشنبه 23 دی 1394 14:34 توسط آلینداس در دسته ی تابلو و تجهیزات جانبی با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy