ریتال یک واحد جدید برای تولید تابلوبرق های سفارشی احداث کرد

ریتال یک واحد جدید برای تولید تابلوبرق های سفارشی احداث کرد

کمپانی ریتال، بزرگترین تولیدکننده تابلو برق دنیا و پیشرو در زمینه تولید تجهیزات IT و الکترونیکی و الکتریکی، یک واحد کسب و کار جدید احداث کرده است و نام آن را «سیستم اتوماسیون ریتال» نام گذاری کرده است. این واحد تجاری با ادغام خواهر تجاری ریتال به نام Kiesling Maschinetechnik، تولیدکننده مراکز مکانیزه برای سر هم بندی تابلو برق، مراکز برش، سیستم های سر هم بندی اتوماتیک و واحد های تست تابلو برق با خود کمپانی اصلی احداث شده است.
مایک هرتزوگ، مدیر تجاری سیستم های اتوماسیون ریتال می گوید: «ادغام Kiesling با ریتال و احداث بخش سیستم های اتوماسیون ریتال به مشتریان روش ها و راه حل های مدرن و اتوماتیک جدیدی برای افزایش میزان تولیدشان ارائه می دهد. قابلیت های مراکز کاملا مکانیزه ما نیاز به نیروی کار انسانی را کاهش می دهد و در نتیجه فرآیند تولید تابلو برق در زمینه کارآیی و صرفه جویی زمان راندمان بهتری پیدا می کند و کیفیت افزایش پیدا می کند». سیستم های اتوماسیون صنعتی دامنه وسیعی از محصولات را از تجهیزات دستی تا تجهیزات تمام مکانیزه تولید می کند. سیستم های اتوماسیون صنعتی شامل بخش های زیر است:
بخش لیزربخش ماشینکاری چین دارمرکز سیستم های رباتیکیکشنبه 27 دی 1394 15:33 توسط آلینداس در دسته ی تابلو و تجهیزات جانبی با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy