جایزه منتخب مهندسین سال 2016 | یاسکاوا هم جایزه برد

جایزه منتخب مهندسین سال 2016 | یاسکاوا هم جایزه برد

بهترین ها در زمینه های اتوماسیون، کنترل و تجهیزات در 27 دسته بندی مختلف انتخاب شدند.
بیست و نهمین دوره از مراسم سالانه انتخاب برنده جایزه «منتخب مهندسین» در 27 دسته بندی مختلف برگزار شد و برندگان جایزه با نظرسنجی از مخاطبین نشریه کاغذی و همچنین دیجیتال مجله «مهندسی کنترل» انتخاب شدند. در این دوره بیش از 100 فینالیست از 60 کمپانی مختلف برای ارزیابی معرفی شده بودند. متخصصین اتوماسیون مخاطب مجله مهندسی کنترل، دوستداران صنعت اتوماسیون، خریداران محصولات و کسانی که به هر نحوی در این صنعت دستی بر آتش دارند به محصولات کمپانی هایی که فکر می کردند در زمینه های مختلف از کیفیت، خدمات رسانی و تاثیر در بازار و ... بهتر عمل کرده اند رای دادند تا لیست برندگان نهایی جایزه «منتخب مهندسین سال 2016» به دست بیاید که در این لیست از 27 برنده و 27 شایسته تقدیر در سال 2016 اسم برده شده است. مراسم معرفی برندگان جایزه «منتخب مهندسین سال 2016» در روز 21 مارچ 2016 در شیکاگو برگزار خواهد شد.
طبق اطلاعات منتشر شده درایو ماتریکس صنعتی U1000 یاسکاوا به عنوان برنده دسته بندی «کنترل حرکت، درایوها و سروودرایوها» انتخاب شده است.مطالعه مطالب مرتبط:
معرفی برند یاسکاوا
نمایندگی یاسکاوا
درایو یاسکاوا، کاندید جایزه مهندسی کنترل 2016

دوشنبه 26 بهمن 1394 14:30 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy