کمپانی YKK آمریکا با میتسوبیشی الکتریک، خورشیدی شد

کمپانی YKK آمریکا با میتسوبیشی الکتریک، خورشیدی شد

کمپانی معتبر YKK ایالات متحده آمریکا در تاریخ 3 مارس 2016 مراسم افتتاح و راه اندازی یک سامانه خورشیدی فتوولتائیک 521 کیلووات را در تاسیسات منطقه آنهایم ایالت کالیفرنیا برگزار کرد. این مراسم از ساعت 11 صبح تا 2 بعدازظهر برگزار شد. این سامانه پنل های خورشیدی توسط کمپانی میتسوبیشی الکتریک ساخته و توسط شرکت سیستم های سان گرین نصب شد.
کمپانی YKK حدود یک سال پیش تحقیقاتش را در زمینه تامین و صرفه جویی انرژی شروع کرد و متوجه شد که منطقه آنهایم کالیفرنیا می تواند بخش عظیمی از نیاز به انرژی این کمپانی را از طریف انرژی خورشیدی تامین کند. با همکاری شرکت سیستم های سان گرین 1968 ماژول خورشیدی بر روی بام ساختمان این کمپانی نصب شد. با نصب این پنل های خورشیدی انتظار می رفت که نزدیک به 100% مصرف انرژی این کمپانی از همین ماژول های خورشیدی تامین شود. این پروژه، چهارمین پنل بزرگ خورشیدی در شهر آنهایم و اولین پروژه اجرا شده خورشیدی برای مجموعه کارخانه های YKK بود.
بر اساس اظهارات کمپانی سیستم های سان گرین، انتظار می رود که این سیستم در سال اول اجرا 843.336 کیلووات ساعت انرژی تولید کند که این مقدار باعث جبران 896 تن دی اکسید کربن خواهد شد. برای جبران این مقدار دی اکسید کربن باید 4484 درخت کاشت. در طول مدت استفاده از این سیستم خورشیدی 26.800 تن دی اکسید کربن جبران خواهد شد که معادل کاشت 134.520درخت خواهد بود.

درباره بخش فتوولتائیک کمپانی میتسوبیشی الکتریک
طراحی، مهندسی و ساخت پنل های خورشیدی با کیفیت بالا برای رساندن انرژی پاک، قابل استفاده و قابل اتکا به مشتریان سراسر دنیا یکی از ویژگی های بارز بخش فتوولتائیک کمپانی میتسوبیشی الکتریک است. با سابقه بیش از 90 سال تولید تجهیزات الکترونیکی و همچنین 40 سال سابقه ساخت و توسعه سامانه های خورشیدی، میتسوبیشی الکتریک یکی از بزرگترین های این صنعت است. میتسوبیشی الکتریک برای پنل های خورشیدی فتوولتائیک خود 25 سال گارانتی ارائه می کند دیگر شرایط مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش کمپانی میتسوبیشی الکتریک را می توانید در لینک زیر دنبال کنید.
شرایط گارانتی پنل های خورشیدی میتسوبیشی الکتریک

پنجشنبه 13 اسفند 1394 16:54 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy