بازدید تاریخی اوباما از غرفه ریتال در نمایشگاه هانوفر

بازدید تاریخی اوباما از غرفه ریتال در نمایشگاه هانوفر

کمپانی ریتال به عنوان بزرگترین تولیدکننده و پیشرو تولید تابلو برق و تجهیزات مدیریت الکتریکی و الکترونیکی و همچنین تجهیزات IT چند روز پیش و در جریان برگزاری نمایشگاه صنعت هانوفر، میزبان رئیس جمهور ایالات متحده، باراک اوباما در غرفه خود بود.
در این بازدید باراک اوباما به همراه صدراعظم آلمان آنجلا مرکل و مدیر اجرایی و همچنین مدیر کمپانی ریتال، دکتر فریدهلم لو در غرفه ریتال حضور یافت. این اولین بار در تاریخ برگزاری نمایشگاه هانوفر است که رئیس جمهور فعلی ایالات متحده از این نمایشگاه بازدید می کند.
مدیر بخش آمریکای شمالی کمپانی ریتال در این زمینه می گوید: «ما بسیار خوشحال و مفتخریم که در غرفه خودمان میزبان آقای رئیس جمهور بودیم و توانستیم جدیدترین فناوری هایمان را به ایشان نشان بدهیم. نو آوری در فناوری مسلما برای آمریکایی که قصد دارد یکی از بزرگترین تولیدکننده های دنیا باشد نقش بسیار مهمی دارد و ما از این بابت که توانستیم بخشی از توانمندی ها و خدماتمان را به آقای رئیس جمهور نشان بدهیم بسیار خوشحال هستیم.»

درباره ریتال:
شرکت ریتال در سال 1961 کار خود را با تولید انواع تابلوهای برق در شهر Ritter Shausen آلمان شروع کرد و در طی سال های زیاد با کمک افراد ماهر و متخصص و ابتکار در زمینه تولید تابلوها و تجهیزات جانبی آن، تا امروز به عنوان بزرگترین تولید کننده تابلوهای استاندارد در کل دنیا شناخته می شود. تا جایی که امروزه در اکثر کشورها ریتال را به عنوان یک استاندارد در زمینه تابلوها شناخته و تولیدکنندگان کشورهای دیگر مانند چین از عبارت "طرح ریتال" برای محصولات خود استفاده می کنند.
هم اکنون کارخانه ریتال دارای حدودا هفت هزار نیروی متخصص در 20 مرکز تولید محصول این شرکت بوده و در کل دنیا بیش از 100 شعبه و نمایندگی دارد. در حال حاضر 20 مرکز تحویل در کشور آلمان ارائه دهنده خدماتی از قبیل فروش و نیازهای دیگر مشتریان می باشد.
تابلوهای تولیدی شرکت ریتال دارای تنوع بسیار زیادی است. به عنوان مثال می توان به تابلوهای کوچک (به صورت دیواری)، تابلوهای ایستاده، تابلوهای ضد انفجار، تابلوهای مخصوص برای کامپیوترهای صنعتی، تابلوهای کنترل و فرمان، تابلوهای مدل EMC و ... اشاره کرد.
این شرکت علاوه بر تولید تابلو به ساخت تمام تجهیزات موجود در تابلوها مانند کولرهای صنعتی، فن و فیلتر، لیمیت سوییچ و بسیاری از تجهیزات جانبی مورد نیاز دیگر نیز مشغول می باشد.
در نمایشگاه هانوفر 2016 ریتال از سری جدید تابلوبرق های خود رونمایی کرده است.


یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 11:54 توسط آلینداس با موضوع اخبار نمایشگاه
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy