دانلود کاتالوگ سنسورهای فیبرنوری امرن

دانلود کاتالوگ سنسورهای فیبرنوری امرن

همان گونه که احتمالا در مقاله اندازه گیری سرعت گلوله با سنسور مطالعه کرده اید. گاهی اوقات در فرآیندهای صنعتی مجبور می‌شویم تا با استفاده از تجهیزات معمول، کارهای دشواری انجام دهیم. مثلا سرعت یک جسم در حال حرکت را اندازه‌گیری کنیم. وقتی این جسم در حال حرکت گلوله باشد که مساله دشوارتر و پیچیده تر می‌شود.
به این منظور از سنسورهای فیبرنوری استفاده می شود. همان طور که می دانید در فرآیند هایی که نیاز به دقت بسیار بالا ، بهره برداری قابل اطمینان از نتایج آزمایش و اشتراک گذاری اطلاعات است؛ استفاده از سنسورهای فیبر نوری می تواند بهترین انتخاب باشد.
سنسورهای فیبر نوری خود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که دسته ای کاربرد کلی دارند، دسته ای برای محیط های با شرایط سخت کاربرد دارد و دسته ای برای کاربرد های ویژه و خاص مورد استفاده قرار می گیرند.
در این کاتالوگ با سنسورهای فیبرنوری امرن آشنا شوید.

دانلود کاتالوگ سنسورهای فیبر نوری امرن

دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 13:11 توسط آلینداس در دسته ی سنسور فیبر نوری با موضوع اخبار دانلود
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy