میتسوبیشی الکتریک سرعت سریع ترین آسانسور دنیا را بیشتر کرد

میتسوبیشی الکتریک سرعت سریع ترین آسانسور دنیا را بیشتر کرد

توکیو- طی چند روز گذشته اعلام شد که کمپانی میتسوبیشی الکتریک از فناوری هایی استفاده کرده است که نتیجه آن حیرت انگیز بوده است! این فناوری ها باعث شده است، سرعت آسانسورها به میزان 1.230 متر در دقیقه یا 20.5 متر در ثانیه برسد، که این آسانسورها را تبدیل به سریع ترین آسانسورهای دنیا می کند. این فناوری ها قرار است در یکی از سه آسانسور بلندترین ساختمان شانگهای چین که 362 متر ارتفاع دارد نصب شود. حالا چگونه میتسوبیشی الکتریک توانسته به چنین سرعتی دست یابد؟ رمز این موفقیت در استفاده از پنل کنترلی است که می تواند سرعت دستگاه کشش را به حداکثر برساند. اتفاق دیگری که افتاده ارتقا در قطعه های ایمنی آسانسور مثل کنترل کننده سرعت، دستگاه ترمز و بافر (دستگاهی که برای متوقف کردن آسانسور در حال سقوط به کار می رود) است. میتسوبیشی الکتریک با استفاده از این فناوری های جدید توانسته است آسانسور را به صورتی تجهیز کند که مسافت بین طبقه اول تا طبقه 119 را فقط در 53 ثانیه طی کند.مزایای فناوری های جدید و پیشرفته میتسوبیشی الکتریک:

- افزایش بسیار زیاد سرعت آسانسورها
- توجه ویژه به مساله ایمنی
- سر و صدای بسیار پائین
- صرفه جویی در مصرف انرژیمجموعه آلینداس با اتکال بر خداوند و تکیه بر دانش و مهارت فنی کارمندان خود پس از مدت ها انجام پروژه های مختلف صنعتی در حوزه اتوماسیون ، در راستای کاهش هزینه های مشتریان خود و همچنین تسهیل در پشتیبانی مناسب از مشتریان و ارائه محصولات اصل و با کیفیت اقدام به اضافه کردن و جذب نمایندگی یکی دیگر از مطرح ترین برندهای حوزه اتوماسیون نموده است. نمایندگی میتسوبیشی الکتریک در فضای مجازی به صورت انحصاری در اختیار این مجموعه بوده تا در کنار دیگر محصولات اصیل سایت با قیمتی عالی و کیفیتی در خور تحسین ، به مشتریان و همراهان همیشگی این مجموعه ارائه گردد.این مجموعه علاوه بر نمایندگی میتسوبیشی الکتریک ، نمایندگی برندهای مطرح دیگری همچون یاسکاوا ، امرن ، زیمنس ، آلن برادلی و اشنایدر را در مقاطع گوناگون کسب نموده است.
میتسوبیشی الکتریک برند نام آشنایی در حوزه اتوماسیون صنعتی بویژه تولید تجهیزاتی همانند PLC ها بوده و در بسیاری از پروژه های بزرگ ملی مورد استفاده قرار گرفته است. برند ژاپنی میتسوبیشی الکتریک در سال های بعد از تحریم همانند بسیاری از برندهای مطرح دیگری همچون امرن و زیمنس اقدام به حذف واحد نمایندگی خود در ایران نمود لذا بسیاری از مجموعه ها اقدام به بازرگانی این برند ها نمودند که در پاره ای از مواقع با سودجویی نسبت به نیاز مشتریان با تحویل اجناس غیر اصل باعث زیان مشتریان گردید.لذا واحد بازرگانی آلینداس با ارتباط بسیار خوبی که با توزیع کنندگان این برندها در اروپا و آسیا برقرار کرده است مشتریان خود را قادر ساخته تا ضمن تامین قطعات اصل و با کیفیت، این تجهیزات را با قیمتی مناسب و همین طور پشتیبانی فنی درخور تحسین، تهیه نمایند.

مطالعه مطالب مرتبط:
معرفی برند میتسوبیشی الکتریک
اینورتر در آسانسور
اینورتر در آسانسور | قسمت دوم

یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 16:05 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy