لامپ رشته ای معلق در هوا | فلایت شگفت انگیز!

لامپ رشته ای معلق در هوا | فلایت شگفت انگیز!

فلایت (FLYTE) یک لامپ رشته ای شناور است که در هوا معلق می ماند، در واقع می توان گفت FLYTE لامپ رشته ای را آزاد کرده است!!!
دنیا به سرعت در حال حرکت است بنابراین یک زنگ تفریح یعنی رها شدن از جاذبه زمین و تجربه کردن یک چیز سوررئال که در زمان شناور به نظر می رسد، قطعا یک تجربه شگفت آور خواهد بود، این طور نیست؟ فلایت به هیچ باتری ای احتیاج ندارد و لامپ انرژی مورد نیاز خودش برای روشن ماندن را از طریق هوا و به وسیله القای مغناطیسی دریافت می کند.

لامپ رشته ای شناور در هوای FLYTE

یک سوال: فلایت چه طور کار می کند؟
این سوال دو جواب دارد، یک جواب کوتاه و یک جواب بلند.
جواب کوتاه: با استفاده از آهنرباها
جواب بلند: فلایت همان طور که گفته شد از انرژی الکترومغناطیسی (نیروهای مخالف آهنرباها) استفاده می کند (که در لامپ و در پایه چوبی ساخته می شود) و با کشش رو به پایین جاذبه مقابله می کند. آهنرباهای موجود در پایه چوبی نیروی مورد نیاز برای روشن ماندن لامپ را به این ترتیب به صورت کاملا بیسیم (wireless) تامین می کنند.
اگر تمام این قضیه برای شما پیچیده است، می توانید مطمئن باشید که نصب و راه اندازی فلایت بسیار ساده است: لامپ را به آرامی به مرکز پایه چوبی نزدیک کنید تا زمانی که احساس یک مقاومت اندک بکنید، آن گاه لامپ را رها کنید و خیالتان راحت باشد، آهنرباها لامپ را سر جای خودش نگه می دارند.

از طرف دیگر می توان گفت لامپ فلایت انرژی مورد نیاز خود را از طریق فرآیند القا تامین می کند، به این صورت که یک الکترومغناطیس جریان دار می تواند در یک بدنه نزدیک به خودش جریان تولید کند.

صحبت از انتقال انرژی به صورت بیسیم از زمان نیکولا تسلا تا امروزه همیشه در بین بوده است. در فلایت بخشی از تکنولوژی تسلا را با تعلیق مغناطیسی ترکیب شده است و یک محصول جذاب تولید شده است. این محصول بالای 5 ولت را انتقال می دهد و کاملا ایمن و بدون خطر است.لامپ فلایت حداکثر روشنایی برابر با 60 لومن تولید می کند که بسیار پایین تر از 450 لومن روشنایی ای است که توسط یک لامپ رشته ای استاندارد 40 وات تولید می شود. این لامپ تا 50.000 ساعت نوردهی می کند که در صورت استفاده روزانه 12 ساعت، یازده سال و در صورت استفاده روزانه 6 ساعت، 22 سال کار خواهد کرد.چرا 230 یورو؟
اگر این واقعیت که لامپ رشته ای فلایت به صورت معلق در هوا باقی می ماند و شما به یک دلیل علمی تر و عملی تر برای توجیه قیمت 230 یورویی این لامپ نیاز دارید، این مساله را در نظر داشته باشید که پایه چوبی این لامپ به عنوان یک پایه شارژ کننده برای همه گوشی های هوشمند سازگار با سیستم شارژ Qi عمل می کند.معلق بودن فلایت با معلق بودن باورهای ما در دوران کودکی رابطه مستقیمی دارد. همه‌ی ما در دوران کودکی و در عالم بیداری و خواب به اشیاء معلقی مثل فرش پرنده‌ی سحرآمیز یا تخته‌ی شناور (hover board) فکر می‌کردیم و آرزو می‌کردیم که ای کاش یکی از آن‌ها متعلق به ما بود. ظاهرا اکنون این آرزو به واقعیت پیوسته است.ویدئوی اختصاصی مربوط به این لامپ شگفت انگیز را که از زبان سیمون موریس خالق فلایت روایت می شود را از سایت آلینداس مشاهده کنید:


شنبه 16 بهمن 1395 13:12 توسط آلینداس با موضوع اخبار تازه های صنعت
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
majidخیلی خوب بود اگه میشه لینکش رو هم بزارید چهارشنبه 22 فروردین 1397 20:37
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy