معرفی نمایشگاه‏ های تکنولوژی

 معرفی نمایشگاه‏ های تکنولوژی


   معرفی نمایشگاه‏های تکنولوژی

نمایشگاه CEBIT 
این نمایشگاه از سال 1970 هر ساله در شهر هانوفر آلمان برگزار می‏شود که یکی بزر‏گترین و معروف‏ترین نمایشگاه‏های تکنولوژی دنیا است نام این نمایشگاه از کلمات آلمانی  Centrum für Büroautomation, Informationstechnologie und Telekommunikation گرفته شده است که به معنی مرکزاتوماسیون اداری و فناوری اطلاعات و ارتباطات راه دور است. نمایشگاه CEBI از سال 1999 در استرالیا، چین، شانگهای، ترکیه برگزار می‏شود و همچنین در سال 2002نیز در آمریکا برگزار گردید.با این حال معروف‏ترین نمایشگاه CEBIT در بین کاربران ایرانی نمایشگاه هانوفر است که هر سال شرکت‏ها و فعالان حوزه کامپیوتر، مخابرات و فناوری ارتباطات در آن شرکت می‏کنند و آخرین محصولات و دست‏آوردهای خود را در معرض دید علاقمندان به حوزه تکنولوژی‏های نوین قرار می‏دهند. نمایشگاه CEBIT در سال 2017 در تاریخ 20 تا 24 ماه مارس برگزار خواهد شد.
نمایشگاه IFA 
نمایشگاه IFA بصورت سالانه در برلین آلمان برگزار می‏گردد که یکی از قدیمی‏ترین نمایشگاه‏های حوزه تکنولوژی است. این نمایشگاه از سال 1924در برلین آاز بکار کرد. می‏توان فت نمایشگاه IFA همیشه جایی برای معرفی اولین‏ها در زمینه لوازم برقی و خانگی

 

سه شنبه 4 مهر 1396 9:57 توسط آلینداس با موضوع اخبار نمایشگاه
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
یاریویدوی آموزش برقیکشنبه 1 بهمن 1396 13:30
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy