مطالب

سری مطالب صفر تا صد| منبع تغذیه | قسمت دوم

در قسمت قبل خواندیم که «صفر تا صد» یکی از مجموعه مقالات جدید سایت آلینداس است که بنا دارد تجهیزات مختلف اتوماسیون صنعتی را به طور کامل و جامع معرفی کند. موضوع اولین قسمت این مقالات «منبع تغذیه» یا «power supply» است.
ادامه مطلب...
سری مطالب صفر تا صد | منبع تغذیه | قسمت اول
از امروز در آلینداس قصد داریم در مجموعه مطالبی تحت عنوان «صفر تا صد»، برخی تجهیزات صنعتی را به طور کامل و جامع آموزش دهیم و در واقع به عبارت بهتر زیر و بم این تجهیزات را بررسی و مرور کنیم.
این مجموعه مطالب برای چه گروهی از افراد مناسب تر است؟!
ادامه مطلب...
دیتالاگر | قسمت دوم، کاربردها
در قسمت اول از مقالات معرفی دیتالاگر، با دیتالاگر یا ثبّات آشنا شدیم و با ضرورت استفاده از آن به صورت مقدماتی آشنا شدیم. در این قسمت به صورت اختصاصی در مورد کارکردها و خصوصیات دستگاه های دیتالاگر صحبت می کنیم. با آلینداس همراه باشید...
ادامه مطلب...
دیتالاگر (Data Logger) | قسمت اول
دیتالاگر یا ثبّات همان طور که از نامش بر می آید دستگاهی برای ثبت کردن دادها و داده برداری است. این دستگاه الکتریکی داده هایی را که توسط سنسورهای تعبیه شده در دستگاه یا ابزار و سنسور خارجی تولید می شوند را در طول زمان و یا در رابطه با مکان ذخیره می کند. با معرفی این قطعه صنعتی با آلینداس همراه باشید.
در رابطه با ضرورت استفاده از دیتالاگر ...
ادامه مطلب...
امرن از منبع تغذیه جدید خود رونمایی کرد
امرن از منبع تغذیه سوییچ مد خود با نام S8FS-C با تیتر " قابل اطمینان و قیمت عقلانی " در تاریخ یکم اکتبر (9 مهر) رونمایی کرد.
این منبع تغدیه دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در اینجا ...
ادامه مطلب...
ترانسمیتر فشار
یکی از مهمترین قطعات در صنعت، دسته سنسورها می باشد. سنسورها انواع مختلفی دارند و در کاربردهای خاص به کار می روند. از انواع سنسورها می توان به ...
ادامه مطلب...
استفاده از ترموستات هوشمند برای صرفه جویی
ترموستات های هوشمند تجهیزاتی هستند که برای کنترل گرمای خانه به عنوان زیرمجموعه ای ازhome automation و در بعضی موارد تنها برای ....
ادامه مطلب...
مروی بر ترموستات در اتومبیل
ترموستات وسیله ای برای تنظیم دما می باشد که کاربردهای مختلفی از قبیل تنظیم دمای اتاق و گلخانه ها و ... دارد. یک از کاربردهای ترموستات، استفاده از ترموستات در موتور اتومبیل ها برای تنظیم درجه حرارت می باشد. دمای موتور اتومبیل باید در حدود 85 درجه باشد و ترموستات در تنظیم این دما نقش کلیدی را ایفا می نماید....
ادامه مطلب...
نکاتی راجع به منابع تغذیه بدون وقفه (UPS)

در این بخش می خواهیم راجع به سنکرون کردن UPS و ژنراتور و همچنین باتری های مورد استفاده در منابع تغذیه بدون وقفه مطالبی را بیان کنیم.

ادامه مطلب...
منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) | مشخصات
1. بخش حفاظتی یک منبع تغذیه بدون وقفه شامل: ...
2. بخش هشدار دهنده نوری و صوتی یک منبع تغذیه بدون وقفه شامل: ...
3. قابلیت های خاص منابع تغذیه بدون وقفه: ...
ادامه مطلب...
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy