دانلود کاتالوگ درایوهای با سرعت متغیر و ولتاژ پایین یاسکاوا

دانلود کاتالوگ درایوهای با سرعت متغیر و ولتاژ پایین یاسکاوا

درایوهای یاسکاوا، دارای آخرین پیشرفت‌های تکنولوژیکی در زمینه کنترل موتور AC با سرعت متغیر هستند که حاصل چندین سال تجربه و توجه به کیفیت محصولات هستند یاسکاوا با در اختیار داشتن مراکزی در آمریکا، انگلستان، ژاپن، چین و کشورهای دیگر به بزرگترین تولیدکننده درایوهای AC با سرعت متغیر تبدیل شده است. در واقع یاسکاوا برای هر کاربرد ساده و پیچیده ای، درایو دارد و نیاز شما را برطرف می کند.
مجموعه میکرودرایوهای J1000 و V1000 عملکرد اجرایی فوق العاده ای را به ترتیب با قدرت 7.5 و 25 اسب بخار از خود بروز می دهند. به علاوه، V1000 با دارا بودن IP 66 و نسخه NEMA / UL Type 4X برای محیط های سخت و دشوار عملکرد مناسبی از خود ارائه می دهد.
از نظر دارا بودن خصوصیات بیشتر یا میزان انرژی بیشتر، یاسکاوا دو محصول متفاوت را برای برآورده کردن نیازهای شما ارائه می‌دهد. A1000 یه درایو چندمنظوره است که تا 1000 اسب بخار هم می رسد. بالاترین سطح عملکرد برداری یاسکاوا شامل کنترل دقیق موتورهای مغناطیسی دائمی و القایی است. برای بهترین استفاده از فن ها و پمپ ها مدل P1000 با قدرت 1000 اسب بخار پیشنهاد می شود.
A1000 و P1000 در پکیج های درایو مهندسی شده و تنظیم شده که داخل تابلوها نصب می شوند، پیشنهاد می شوند. آخرین ساخته یاسکاوا، درایوهای ماتریکس صنعتی U1000 است. یاسکاوا در این محصول فناوری های خلاقانه ای استفاده کرده است، از جمله تبدیل کننده ماتریکس ولتاژ پایین به تبدیل کننده مستقیم ورودی AC به خروجی ولتاژ AC.

دانلود کاتالوگ درایوهای با سرعت متغیر و ولتاژ پایین یاسکاوا

سه شنبه 8 تیر 1395 14:59 توسط آلینداس با موضوع اخبار دانلود
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
11جمعه 7 مهر 1396 10:55
Saeedعالیجمعه 7 آبان 1395 16:16
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy