کاربردهای کنترل فاز

کاربردهای کنترل فازرله های کنترل فاز یا مانیتورینگ به دلیل کاربرد اساسی در صنعت برای جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات تک فاز و سه فاز در اثر نوسانات و اختلالات خطوط برق طراحی شده اند سری K8AK  با تحلیل ولتاژ و جریان و فرکانس ورودی، نوسانات احتمالی را بررسی کرده و در صورت بروز خطا ، توسط یک رله امکان قطع مدار را دارد .

  • رله های کنترلی مانیتورینگ سری K8AK، در رِنج های مختلفی در دسترس هستند و حفاظت های گوناگونی را برای تجهیزات برقی ارائه می کنند.
  • کمپانی امرن با توجه به بیش از 50 سال تجربه در تولید رله های کنترل مانیتورینگ ، سری جدید K8AK را که از طراحی بسیار مناسبی برخوردار است و فضای بسیار کمی را اشغال میکنند، به بازار عرضه کرده است.
  • این دسته ی محبوب از تجهیزات امرن ، با اضافه شدن شش مدل جدید برای کنترل 3 فاز ، عملا تمام ویژگی های مورد نیاز برای کنترل تجهیزات را می توانند پوشش دهند و با داشتن تمام استانداردهای ایمنی ، نسلی جدید را در رله های کنترل فاز ایجاد کرده اند .

 

رله کنترل فاز

قابل اعتماد ، ایمن و عمر طولانی

سری جدید رله های کنترل مانیتورینگ از خصوصیات و تکنولوژی منابع تغذیه ی سویچینگ بهره برده اند و تقریبا هیچ گرمایی تولید نمی کنند که این تضمین کننده عمر طولانی تر و قابلیت اطمینان بیشتر است و شایان ذکر است که سری جدید رله های K8AK به دلیل نکات گفته شده می توانند در کنار یکدیگر و حتی دیگر اجزا قرار گیرند و این به معنی صرفه جویی هرچه بیشتر در فضای با ارزش تابلوها می باشد.

 

یک خط تولید کامل و قابل تنظیم با حفاظت های مورد نظر شما

رله های کنترل مانیتورینگ در کاربردهای مختلف برای دو مدل تک فاز و سه فاز در دسترس هستند و با ارائه طیف گسترده ای از روش ها، برای تشخیص مشکلات (خطا های) مختلف از جمله شرایط افزایش/ کاهش ولتاژ – قطعی فاز (2 فاز شدن ) – افزایش/ کاهش جریان  – افزایش دما و توالی و تقارن فاز، وظیفه ی کنترل و نظارت را انجام می دهند، همچنین برای حافظت دمایی موتورها به طور مستقیم، دمای سیم پیچ الکتروموتورها را کنترل می کنند.

در رله های کنترل فاز علاوه بر وجود کنتاکت در خروجی (برای اعلام فرمان خطا )، تعدادی LED برای نشان دادن وضعیت برق شبکه و بروز خطاهای احتمالی تعبیه شده است. این رله ها با بررسی مداوم برق ورودی و تجزیه و تحلیل آن از بروز صدمات جبران ناپذیرو پر هزینه به تجهیزات جلو گیری می کنند.

 

مزیت های فوق العاده K8AK

 سری جدید رله های کنترل فاز K8AK  با اعمال تکنولوژی های روز دنیا می توانند تمامی ولتاژ های خطوط 3 فاز موجود در کشورهای مختلف با محدوده V200 تا V400 را پوشش دهند و این ویژگی به همراه انطباق با استانداردهای جهانی، و قابل دسترس بودن در سراسر جهان از طریق شبکه های وسیع توزیع امرن ، آن را به یک انتخاب ایده آل برای استفاده در پروژه ها تبدیل کرده است .

در آخر یکی از بهترین ویژگی های طراحی جدید رله های K8KA کوچک بودن آنهاست که با ابعاد 22.5mm تا 17.5mm  ، بسته به مدل آنها و امکان نصب بر روی ریل های استاندارد ، شرایط استفاده راحت از این  تجهیزات را فراهم آورده است.

 

 

 فروش رله های کنترل فاز در آلینداس

Sav
Save
Save
Save
Save
Save
Save
Save

پنجشنبه 25 شهریور 1395 13:11 توسط آلینداس در دسته ی رله های مانیتورینگ با موضوع اخبار تخصصی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
علیخوبپنجشنبه 29 مهر 1395 2:39
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy