معرفی برند الکو | همکار جدید آلینداس

معرفی برند الکو | همکار جدید آلینداس

ELKO EP یک کمپانی قدیمی و نوآور در حوزه تولید دستگاه های الکترونیکی است که در کشور چک واقع شده است و حدود 23 سال است که در زمینه تجهیزات صنعتی و الکترونیکی به مشتریانش خدمات رسانی می کند. با توجه به تجربه اندوزی در این سال ها و حضور فعال در بازارهای مختلف می توان گفت کمپانی «الکو» به یک متخصص در زمینه تجهیزات الکترونیکی علی الخصوص رله ها تبدیل شده است و امروزه بیش از 200 نوع رله تولید می کند.
خودکفایی در تولید، تجهیزات پیشرفته و مرکز پژوهش و توسعه همه و همه باعث شده است «الکو» به نامی آشنا در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی بدل شود. الکو همچنین یک سیستم هوشمند نصب الکتریکی به نام INELS را ایجاد کرده است. الکوهمواره رابطه نزدیک خود را با مشتریانش از لحاظ پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش حفظ کرده است. دفاتر الکو در 8 کشور اروپایی و 2 کشور آسیایی وجود واقع شده اند و مشتریان قدیمی ای در بیش از 66 کشور دنیا دارد. این کمپانی برای کمپانی های مطرح دنیا در زمینه تجهیزات صنعتی از قبیل اشنایدر الکتریک، EATON، HAGER، زیمنس و ... قطعه تولید می کند.

پیشرفت و توسعه و همچنین فناوری های نوین ستون های کار این کمپانی هستند که به مشتریان گرامی در قالب محصولات و راه حل ها و در چارچوب نیازهایشان ارائه می شود. الکو در نظر دارد که در حوزه های جدیدی از جمله خاورمیانه فعالیت کند. در سال 2015 میلادی بیش از 70 درصد گردش مالی شرکت را مشتریان محصولات صادراتی تشکیل داده اند.هلدینگ ELKO EP در زمینه اشتغال زایی هم همه ساله در حال پیشرفت و توسعه است. در سال 2015 این کمپانی 60 کارمند استخدام کرده است و در حال حاضر نزدیک 240 کارمند دارد. الکو جوایز متعددی از جمله کارآفرین برتر سال، کمپانی برتر سال 2012، یکی از 100 کمپانی برتر سال کشور چک دریافت کرده است.مجموعه آلینداس این افتخار را دارد که از این پس بدون واسطه محصولات این برند معتبر اروپایی را برای مشتریان در داخل کشور تامین نماید. منتظر خبرهای بیشتری در زمینه همکاری های آلینداس و الکو باشید.

سایت رسمی کمپانی الکو
ایمیل رسمی کمپانی: elko@elkoep.comیکشنبه 19 دی 1395 13:21 توسط آلینداس با موضوع اخبار آکادمی آلینداس
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
oiپس چرا سایتش باز نمیشه برمی گرده صفحه خودتون؟یکشنبه 19 دی 1395 13:31
پاسختصحیح شد دوست گرامیچهارشنبه 22 دی 1395 14:50
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy