کارگاه های آموزشی آلینداس در شهرستان ها | (2) بیرجند

کارگاه های آموزشی آلینداس در شهرستان ها | (2) بیرجند

همان طور که در گزارش تصویری اولین کارگاه آموزشی آلینداس در شهرستان ها (بندرعباس) خواندید آکادمی آلینداس مدتی است اقدام به برگزاری دوره های آموزشی اتوماسیون صنعتی به صورت حضوری و در شهرستان هایی نموده است که درخواست خود را برگزاری دوره های آموزشی حضوری به مجموعه ما ارسال کرده اند.
در این شماره گزارش تصویری دومین کارگاه آموزشی آلینداس در شهرستان ها که در شهرستان بیرجند برگزار شد را مشاهده خواهید کرد.

بیرجَند مرکز استان خراسان جنوبی و مرکز شهرستان بیرجند در شرق ایران است. این شهر در سال ۱۳۹۰، تعداد ۱۷۸٬۰۲۰ نفر جمعیت داشته و چهل و نهمین شهر ایران بوده‌است. بیرجند نخستین شهر در ایران است که دارای سازمان آبرسانی بوده و بنگاه آبلوله بیرجند به عنوان اولین سازمان آبرسانی ایران شناخته می‌شود. این شهر همچنین دومین شهر در ایران است که در سال ۱۳۰۲ و پیش از تهران از لوله‌کشی آب شهری برخوردار گردید. باغ اکبریه یکی از بناهای تاریخی شهر در نشست سی و پنجم یونسکو در سال ۲۰۱۱ میلادی به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

• محل برگزاری کارگاه: شهرک صنعتی توس بیرجند
• زمان: 7 و 8 دی ماه 1395
• مدت زمان دوره: 16 ساعت
• محتوای دوره: PLC و اینورتر (درایو)
• مدرسین:
مهندس مجید گودینی
مهندس سیدمحمدرضا حسین زاده


این سفر به منظور بازدید و مشاوره فنی از چندین مجموعه تولید کاشی و سرامیک شهرک صنعتی توس بیرجند و برگزاری دوره آموزشی حضوری برای کارکنان آن ها انجام شد.


مهندس گودینی در حال معرفی کیت آموزشی استفاده شده در این کارگاه به شرکت کنندگان


مهندس حسین زاده یکی از مدرسین کارگاه


شرکت کنندگان کارگاه از شهرک صنعتی توس بیرجند


مهندس گودینی در حال تدریس سرفصل مطالب


عکس یادگاری مهندسین آکادمی آلینداس با برخی از شرکت کنندگان


مدیر و صنعتگر گرامی!
در صورتی که تمایل به برگزاری دوره های آموزشی حضوری مشابه در شهرستان خود و برای کارکنان مجموعه های تحت هدایت خود دارید، می توانید جهت هماهنگی های لازم با شماره تماس 88946422-021 و یا شماره تماس 09109700050 از طریق تلگرام تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:

کارگاه های آموزشی آلینداس در شهرستان ها | (1) بندرعباس

یکشنبه 17 بهمن 1395 14:59 توسط آلینداس در دسته ی اتوماسیون با موضوع اخبار آکادمی آلینداس
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
مرتضی شیرپاکجناب مهندس گودینی باسلام لطفا طرز دریافت کلیه اموزش های plc واتو ماسیون را توضیح دهید پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396 23:20
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy