بازدید مدیرعامل شرکت iNELS از آلینداس

بازدید مدیرعامل شرکت iNELS از آلینداس

در این دیدار که در صبح روز دوشنبه مورخ 16 اسفند 1395 در مجموعه آلینداس برگزار شد، جناب آقای Conceny مدیر عامل شرکت iNELS به بازدید و مشاهده بخش های مختلف آلینداس به عنوان اولین و اصلی ترین مرجع آموزش و فروش تجهیزات صنعتی در ایران پرداختند.

ساختمان اصلی کمپانی اینلس در جمهوری چک

در این دیدار چند ساعته ابعاد و زوایای مختلف همکاری آلینداس و iNELS بررسی شد. جناب آقای Conceny که به تازگی در کشور خودشان به عنوان یکی از کارآفرینان برتر مورد تقدیر قرار گرفته اند، با ارائه پیشنهادهای به روز خود در زمینه شیوه های نوین آموزش در فضای مجازی و همچنین تکنیک های مدرن فروش اینترنتی در اروپا، نکات بسیار ارزشمندی را در اختیار تیم آلینداس قرار دادند.
همراهان همیشگی آلینداس به زودی امکان خرید محصولات این شرکت (iNELS) وهمچنین امکان استفاده از محتواهای آموزشی در حوزه صنعت و خانه هوشمند از طریق آلینداس خواهند بود.
مجموعه iNELS یکی از مجموعه های پیشرو در حوزه تولیدات مختلف خانگی و صنعتی بوده که دو رکن کیفیت و همین طور آموزش را سرلوحه کار خود قرار داده و شاید بتوان گفت که جزو محدود شرکت هایی است که با گارانتی چهارساله به پشتیبانی از محصولات خود می پردازد. علاوه بر این iNELS در امر آموزش بسیار فعال بوده که به زودی شاهد محتواهای آموزشی ناب این شرکت در زمینه خانه های هوشمنداز طریق آلینداس خواهید بود.

درباره iNELS:
سیستم iNELS (Intelligent Electro-Installation System) یک محصول و در واقع نام تجاری کمپانی ELKO EP کشور جمهوری چک است. الکو بیش از 23 سال تجربه در زمینه توسعه و تولید تجهیزات الکترونیکی برای منازل و اتوماسیون صنعتی دارد. این کمپانی توانسته است بازار غالب را در کشور جمهوری چک و در شعبه های مختلفش در کشورهای اروپای شرقی را به دست آورد که ماحصل آن کسب رتبه چهارم اروپا در منطقه یاد شده است.

شعبات مختلف اینلس در اقصی نقاط دنیا
معرفی برند الکو | همکار جدید آلینداس

 


سه شنبه 17 اسفند 1395 20:39 توسط آلینداس با موضوع اخبار عمومی
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:

در کمتر از 20 ثانیه عضو شوید و بیش از 200 آموزش رایگان در اختیار شماست.
عضویت و دریافت آموزشهای ویدئویی
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آیا مایل به نظر دادن هستید؟ بله خیر
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy