درباره آلینداس

 

  • مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد و بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است. 

  • ما مدعی آن هستیم که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و  وی را در خریدی مطمئن آسان هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رسانیم.   

  •  آلینداس با تکیه بر کوشش بی وقفه کارمندان متخصص و متعهد خود  و استفاده از تکنولوژِی های روز دنیای فن آوری اطلاعات همچنین تمهید توزیعی سریع و فراگیر در سراسر کشور در تلاش است تا مشتریان خود را در انتخابی علمی و دقیق از میان معتبرترین برندهای هر حوزه یاری رسانده و محصولی با کلاس جهانی در سریع ترین زمان ممکن به وی تحویل دهد. 

  • آرمان ما در آلینداس تمهید یک کانال ارتباطی آسان و کارا میان تامین کنندگان طراز اول صنعت کشور و مشتریان این حوزه می باشد. 

  • این مجموعه در قدم اول به پرده برداری از این سایت در حوزه اتوماسیون صنعتی پرداخته و این مژده را به فعالان حوزه صنعت می دهد که با برنامه ریزی های انجام گرفته گام به گام به ارایه محصولات برتر در تمامی حوزه های صنعت کشور بپردازد. 

  • تولید محتوای آموزشی از جمله مقالات و ویدئوهای آموزشی با محتوا و قالبی کاملا نوآورانه جزء رسالت های لاینفک آلینداس می باشد. 

 

ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:
نظر ها
محمدداریوش دلبریمن که با اجازتون تا تونستم دانلود کردم اما متاسفانه کامل نیستند باید بسته هارو تهیه کرد با تشکرشنبه 23 دی 1396 23:42
نجف احمدی سلام و احترام خدمات مدیریت محترم آلینداس من نجف احمدی از کشور افغانستان هستم و دربخش برق صنعتی کار میکنم خیلی مایلم هستم که بتوانیم در بخش خرید و آموزش با ما همکار باشید ممنون.سه شنبه 16 آبان 1396 11:35
11جمعه 7 مهر 1396 10:53
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy