گارانتی آلینداس


آلینداس، به عنوان اولین مرجع آموزش و فروش اینترنتی تجهیزات اتوماسیون صنعتی در کشور، یکی از بزرگترین وظایف و رسالت های خود را تامین کالای اصل از برندهای معتبر و شناخته شده جهانی می داند، بنابراین خریداران محترم می توانند با اطمینان از اصل بودن کالاهای موجود در وبسایت alindas.com و با فراغ بال اقدام به خرید نمایند.
یکی دیگر از اقدامات آلینداس جهت افزایش اطمینان به مشتری و همچنین تقویت حس رضایت از خرید، در نظر گرفتن بازه زمانی 2 ساله از روز خرید به عنوان مدت گارانتی برای تمامی کالاها است.
کارشناسان ما در آلینداس در تمام مدت طی شدن فرآیند خرید (پیش، حین و بعد از خرید) آمادگی پاسخگویی به سوالات فنی شما در زمینه محصولات را دارند. امیدواریم هر چه زودتر شما را در جمع مشتریان و همراهان آلینداس ببینیم.
ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:
نظر ها
دیدگاهی ثبت نشده است
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy