مطالب

معرفی رله SSR برند Kudom

باتوجه به استفاده روز افزون صنعت از رله های SSR و با نظر به آشفتگی بازار ایران در زمین تامین قطعات صنعتی و نبود اطمینان کافی در کیفیت قطعات موجود وبسایت آلینداس تصمیم به تحقیق برای ورود یک محصول با کیفیت عالی و قیمت مناسب در این بازار نموده است ....

ادامه مطلب...
کلید نشتی جریان | نشتی جریان با محافظ جان چه تفاوتی دارد؟!
احتیاط شرط عقل است!!
این ضرب المثل قدیمی را هر کداممان تا به حال بارها و بارها خوانده ایم و شنیده ایم. ضرب المثلی که به یکی از اصلی ترین مسائل و موارد مورد نیاز در هر محیط کاری اشاره می کند: «ایمنی». واژه ایمنی را می توان به صورت زیر تعریف کرد...
ادامه مطلب...
رله SSR یا EMR | قسمت دوم
آن چه می خوانید قسمت دوم گفتگویی با پیشکسوتان صنعت در خصوص مقایسه رله SSR (رله حالت جامد) با رله EMR (رله الکترومکانیکی) است که توسط مایک باکیدر، سردبیر مجله Control Design انجام شده است. در مقاله قبل پاسخ توماس استویج (مهندس کنترل در شرکت Zed Industries در واندالیا، اوهایو) را به این پرسش که «به چه دلیلی همچنان رله های EMR           (الکترومکانیکی) بر رله های SSR (حالت جامد) برتری دارند؟
ادامه مطلب...
رله SSR یا EMR | مساله این است

آن چه می خوانید گفتگویی با پیشکسوتان صنعت در خصوص مقایسه رله SSR (رله حالت جامد) با رله EMR (رله الکترومکانیکی) است که توسط مایک باکیدر، سردبیر مجله Control Design انجام شده است. گاهی انتخاب یک قطعه به نظر مشتری و گاهی به کاربرد آن بستگی دارد و گاهی نیز بسته به این است که سازنده ماشین با کدام قطعه راحت تر است. در مورد رله ها چند معیار مشخص برای تصمیم گیری وجود دارد ولی باز مواقعی قضاوت حرفه ای برای انتخاب قطعه درست لازم است. انتخاب بین رله SSR و رله EMR همیشه به این سادگی نیست. با آلینداس همراه باشید.

ادامه مطلب...

1

آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2019 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy