اسکن امواج مضر محل سکونت یا محل کار


 با پیشرفت تکنولوژی و فراگیری استفاده از وسایلی که امواج الکترومغناطیسی تشعشع می کنند، مانند گوشی های هوشمند، تبلت و لپتاپ ها ، مودم ها، دستگاه های مایکروفر و همچنین دکل‌های مخابراتی توجه به خطرات احتمالی این امواج بسیار لازم و ضروری است.
 خطرات این امواج از مضرات ابتدایی (مانند خستگی و کوفتگی بدن ، کاهش قدرت یادگیری ، تاری و سوزش چشم و کاهش حافظه)  تا بیماری های شدید و غیرقابل درمان( مانند آب مروارید، آلزایمر، اختلالات جنینی ، سقط جنین ، نازایی و سرطان خون و مغز) را شامل می‌شود.

گروه تراهلث با توجه به استاندارد های جهانی این امواج ، اقدام به اندازه‌گیری و ایمن‌سازی منازل ، کارگاه‌ها و ادارات کرده است. این گروه با اندازه گیری سطح امواج الکترومغناطیسی محیط و تشخیص منبع آلودگی ،در صورت بالاتر بودن سطح این امواج از استانداردهای جهانی راه‌کارهایی برای کاهش این امواج ارایه می‌نماید. استفاده از رنگ نانوکربن ضدامواج برای دیوارها و برچسب ضد‌امواج برای شیشه‌ها متداول ترین راه برای مقابله با این امواج می‌باشد. گروه تراهلث همچنین با ارائه محصولات ضد امواج از جمله لباس نوزاد ضدامواج، کاور وای فای ضدامواج، لباس بارداری ضدامواج، لباس زیرمردانه ضدامواج و ...گامی در راستای سلامت جامعه برداشته‌است.

تکنسین های متخصص ما که همگی دارای گواهی نامه آموزشی حفاظت در برابر اشعه از سازمان انرژی اتمی ایران می باشند، مجهز به تجهیزات حرفه ای هستند که آنها را قادر به اندازه گیری طیف وسیعی از فرکانس های الکترومغناطیس در بازه فرکانسی امواج رادیویی و مایکروویو می نماید.


 

تیم کارشناسی ما در ابتدا محل مورد نظر را مورد ارزیابی قرار داده و پس از بررسی دقیق منابع امواج الکترومغناطیس آلوده موجود در محیط، میزان شدت امواج، جهت تابش امواج و نوع موج را مشخص نموده و سپس تیم مشاوره راهکارهای مناسب برای کاهش میزان امواج آلوده الکترومغناطیس را با میزان حفاظت بالا و صرفه اقتصاده ارایه می دهند.


سنجش امواج ساختمان های مسکونی:

همه ما در وهله اول خواهان محیط سکونتی ایمن و عاری از هر گونه امواج به ویژه در هنگام خواب هستیم چرا که بدن انسان در هنگام خواب سطح بیشتری از امواج را به خود جذب کرده و پذیرای آسیب های بیشتری است. پژوهش های گوناگون چه در کشور ما و چه در کشورهای توسعه یافته نشان دهنده این مطلب است که قرارگیری مستمر در برابر این سطح پایین از تابش امواج نیز برای سلامت انسان بسیار خطرناک است.

در حال حاضر ما بیشتر در معرض امواج رادیویی حاوی اطلاعات یا به عبارتی در معرض آلودگی ارتباطات دیجیتال هستیم. این شکل از تابش امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا، حاوی پالس های دیجیتالی است که تاثیر بیولوژیکی بیشتر نسبت به تکنولوژی قدیمی آنالوگ بر بدن دارد.

 

سنجش امواج در محیط کار:
از منظر اقتصادی، آلودگی امواج رادیویی، سبب کاهش

 راندمان نیروی انسانی در محیط کار بوده و همچنین سبب اختلالات الکترومغناطیسی شده و حتی باعث خرابی تجهیزات می شود. این مساله به ویژه در مورد تجهیزات پزشکی در مرکز بهداشتی و همچنین در مورد تجهیزات دیجیتالی و رایانه ای صدق می کند.

 

 
 

منابع عمده قابل ردیابی امواج:

 آلودگی شبکه های رایانه ای بی سیم و موردم های اینترنتدر بازه فرکانسی 2.4 GHZ تا 5 GHZ

 آلودگی ناشی از مودم های WiFi و Wimax

آلودگی تلفن های بی سیم

آلودگی سیستم های بلوتوث

آلودگی های امواج بی سیم

آلودگی های نشتی مایکروویو

آلودگی های ناشی از دکل های مخابراتی

و ...

مراحل نهایی کاهش امواج الکترومغناطیسی و ایمن سازی:

شناسایی منابع آلوده کننده محیط
اندازه گیری و شناسایی شدت، نوع و جهت ورود امواج الکترومغناطیسی آلوده کننده محیط
ارایه راهکار های مختلف
ایجاد طرح عملی و پوشش دهی و ایجاد مانع در برابر امواج توسط محصولات ضد امواج نظیر برچسب های شفاف، کاغذ دیواری، رنگ، پشه بند، ملات و کامپوزیت های ضد امواج الکترومغناطیس

 اطمینان از کاهش ورود امواج آلوده، از طریق بازبینی و تایید اندازه گیری پس از نصب و ایمن سازی 

به منظور هماهنگی جهت بازدید از مکان مورد نظر شما لطفا با شماره تلگرام 09109700050 در ارتباط باشید.

 

ارسال نظر
نام:  
ایمیل(اختیاری):
(ایمیل شما منتشر نخواهد شد)
نظر شما:
نظر ها
فرشید سلام، سوال داشتم از خدمتتان هزینه کارشناسی اسکن منزل مسکونی را لطفا بفرمایید، متشکرم پنجشنبه 1 آذر 1397 14:25
آلینداس چیست

آلینداس چیست ؟

مجموعه مدرن و تخصصی آلینداس اولین مرجع اینترنتی نقد ، بررسی و فروش تجهیزات صنعتی در کشور است که بر خلاف اغلب سایت های فروش موجود در دنیا امکان جست و جویی عمیق بر روی جزیی ترین ویژگی های تخصصی یک محصول را پیش از خرید در اختیار مشتری قرار داده و وی را در خریدی مطمئن ، آسان ، هوشمندانه و بی اشتباه یاری می رساند .

Copyright © 2017 Alindas Inc. All rights reserved. Terms of Use Updated Privacy Policy